VERSACE

Konyalı Saat; tarz ve kaliteyi bir arada en asil şekilde barındıran, ışıltının cazibesini kullanarak özgünlüğünü ilan etmiş olan, lüks denince akla ilk gelen dünya markalarından Versace'nin, birbirinden özel saat tasarımlarını beğenize sunuyoruz.

Versace, 1978 yılında Gianni Versace SPA adıyla açılmış lüks bir butik ile sektöre giriş yaptı. Şehvetli ve özgün tasarımları ile modanın güneşi ve modanın ayı diye adlandırılan iki kardeşin dünyaca ünlü ve vazgeçilmez bir İtalyan markası haline getirdiği dünyaca ünlü bir şirket oldu. Tasarımları Vogue dergisi tarafından 'mükemmelden öte' tanımına laik görüldü. Cazibe ve zarafeti bir araya getirirken kaliteden asla ödün vermeyen bir marka haline geldi.

Gianni Versace'nin lüks ve kalite severlere en büyük mirası olan Versace, 1994 yılında saat üretimine başladı ve her zamanki şık ve sıradışı tasarımları ile yeni trendlerin yaratıcısı oldu.

Aksesuarda da kaliteden ödün vermeyen ve her daim şık olmayı tercih edenlerin ilk adreslerinden olan Versace Saat, şık ve göz alıcı kordonları ve ışıl ışıl cam tasarımları ile kendi tarzının dışına çıkmadan bileklerinizi süslüyor. Özel gecelerde veya davetlerde ya da günlük kullanımda şıklığınızı tamamlıyor.

Kalite ve saat denince akla ilk gelen Konyalı Saat, modanın menşei olan tüm dünya markalarını ayağınıza getimeye devam ediyor. Tercihiniz şık ve sıradışı bir görünüm ise, Versace saat kategorisinden size en uygun tasarımı tercih edebilir ve sizi istediğiniz görünüme kavuşturacak Versace saate bir tık ile sahip olabilirsiniz.