UP WATCH

2013 yılında kullanıcıyı dokunmatik saat ile buluşturan Up! Watch Konyalı Saat güvencesiyle karşınızda. Müşteri konforu esas alınarak tasarlanan rahat kordon seçenekleriyle markalarımıza dahil olan Up Watch uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuluyor. Her yaş grubuna ve her tarza hitap eden özel tasarımlı saatleriyle geniş yelpazeye sahip modelleri tüketicisine sunuyor. Dijital ekranlı modelleri ile tarzınıza farklılık katan bu saat markası oldukça konuşulacak.

İnovatif ve şık tasarımlı Up! Watch saatler farklı renk ve kordon seçenekleri sayesinde dikkatleri üstünüze çekmeye hazır. Up Watch saatler sadece zamanı takip etmekle kalmayıp günlük hayatta kullanabileceğiniz şık bir aksesuar haline gelmiştir.

Tecrübeli ekiplerce hazırlanan özel tasarımıyla şıklığı ve konforu ile bir arada bulunduran modelleri sayesinde saat severlerin ilgi odağı oldu. Kendi tarzınıza göre seçebileceğiniz kordon modelli seçenekleriyle gerek davetlerde gerekse gündelik yaşantıda rahatlıkla kullanılmaktadır. Up Watch Saatler sayesinde zamanın ötesinde hissedin.

Klasik, spor veya günlük yaşantınız ile giyim tarzınıza ve beklentilerinize uygun Up! Watch  modelleri Konyalı Saat garantisi ile sizleri bekliyor.


carpoint