FİLTRELE

14.200,00 TL 9.230,00 TL
%35

TAG HEUER

Zaman durmuyor, siz de durmayın. TAG Heuer size zamanın hızını hatırlatıyor

Kullandığınız saat hayata bakışınızı yansıtır. Spor tutkunuzu yine spor tutkunu bir marka ile kolunuzda taşıyabilirsiniz.

İlk defa 1860 yılında ‘Heuer’ olarak piyasaya sürülen İsviçre saat markası, krizlerin ve el değiştirmelerin ardından 'TAG Heuer' adını aldı. Dünyanın en prestijli spor saat markası olarak kabul edilen TAG Heuer 80’lerden önce olimpiyatların resmi saat tutucusu olarak tanınmaya başladı. 1969'dan bu yana dünyanın en hızlı ve en teknolojik sporu olan Formula 1'in de resmi zaman tutucusdur ve bu heyecanlı spor Carrera, Grand Carrera ve Formula 1 serisi modellerine de ilham kaynağıdır. TAG Heuer erkek model saatleri Ayrton Senna, Alain Prost, Mika Hakkinen gibi efsanevi pilotların da tercihidir.

TAG Heuer geçmişten günümüze dünyanın önde gelen saat markaları arasında gösteriliyor ve sadece sipariş üzerine çalışıyor. Saat ve spor tutkunlarının ortak tercihi olan marka, erkekler için tasarlanan prestijli saatler ile günümüze kadar gelse de artık sadece erkekler için değil bağımsız kadınlar için de feminen saatler tasarlayıp üretiyor. Özellikle Monaco, Link ve Aquaracer serisine ait TAG Hauer bayan saat modelleri ile sportif kadınların tercihi haline geliyor.

Jack Heuer’in ‘Zaman durmuyorsa, biz neden duralım’ sözü, saat dizayn ederken gösterdikleri yaklaşımı da özetliyor. Yeni teknolojileri sürekli takip ederek bunları çağdaş tasarımlarla ve hassas mekanik aksamla birleştiren Tag Heuer, kullanıcıları arasında bir prestij sembolü olarak kabul ediliyor.

Gösterişin değil, hayat tarzının bir simgesi olarak gösterilen Tag Heuer marka saatleri,1951’den beri saat sektöründe hizmet veren Konyalı Saat güvencesiyle satın almak için kategori sayfasını inceleyerek, sizi en iyi yansıtan ürünü seçebilirsiniz., sizi en iyi yansıtan ürünü seçebilirsiniz.