SATIŞ SONRASI

İptal işleminizi internet sitemizden hesabım > siparişlerim > altında yer alan ilgili siparişin içerisine girerek iptal işlemini gerçeklestirebilir, 0216 335 36 85 arayarak yada [email protected] adresine mail atarak verdiğiniz siparişleri iptal ettirebilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan magazamızın adresine Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Aynı zamanda [email protected] mail adresine iade bilgisi vermeniz gerekmektedir.
Tüm iade/degişim işlemlerinizi [email protected] adresine bilgi vererek mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağazalardan yapılan değişimlerde yeni alınan ürün fiyatı ile internet satış fiyatları farklılık gösterebilmekte olup mağaza satış fiyatı baz alınır.
KullanIm kılavuzları ürün için Sanayi Bakanlığı'ndan izin alan ithalatçı tarafından hazırlanmaktadır. Bu kılavuzun yeterli olmadığını düşünmeniz durumunda konu ile ilgili garanti belgesinde iletişim bilgileri bulunan ithalatçı firma ile iletişim kurmalısınız.