SCUDERIA FERRARI

Performans ve estetiği ön planda yaşayan yarışçılardan ilham alınarak tasarlanan Scuderia Ferrari saatlerinin özgürlüğü tercih edenler için mesajı; limitini zorla, yeni maceralara atıl, asla vazgeçme.

Koleksiyon isimlerini bile yarış unsurlarından esinlenerek alan Scuderia Ferrari saatleri, Ferrari’nin sportif tarzını tüm saat severler ile paylaştığı göz alıcı bir markanın ürünü olarak öne çıkıyor. Gelişmiş teknolojisi ile saatin ruhuna ilham veren Scuderia Ferrari, en üst performansın yanı sıra estetiği sunmaya özel önem veriyor.

Scuderia Ferrari, saatin kalbine ve ruhuna ilham katan yeni model D50 koleksiyonu ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Koleksiyonda yer alan saatlerde kullanılan kırmızı renkteki devir sayacı tasarıma sıra dışı bir tarz katarken, gümüş renkli yarış kalkan logosu ise üstün teknolojinin dokunuşunun verdiği havayı yansıtıyor. Saat 12 istikametinde de Scuderia Ferrari logosu yer alıyor.

Ferrari’nin sportif olduğu kadar şık tarzını da yansıtan, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan Pit Crew modeli; Scuderia Ferrari’nin yumuşak hızını taklit eden tasarıma sahip çağdaş dokunuşlu vintage saat modeli Heritage; Ferrari hayranları için yarış arabalarının detaylı tasarımından esinlenerek hazırlanan, analog ve dijital saatlerinin performans ve zarafetini harmanlayan Lap Time serisi öne çıkan modeller olarak beğeni topluyor.

Race Day, Paddock, Scuderia, Aerodinamico gibi üst düzey tasarımlara da imza atan Scuderia Ferrari saatlerine Konyalı Saat güvencesiyle sahip olmak için ürünlerimizi inceleyebilir ve tarzınıza uygun bir seçeneği sepetinize ekleyebilirsiniz.