SİPARİŞ SONRASI

Konyalı Saat internet sitesinden ürün sipariş ettim, fakat ürünü satın almaktan vazgeçtim. Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İptal işleminizi internet sitemizden hesabım > siparişlerim > altında yer alan ilgili siparişin içerisine girerek iptal işlemini gerçeklestirebilir, 0216 335 36 85 arayarak yada web@konyalisaat.com.tr adresine mail atarak verdiğiniz siparişleri iptal ettirebilirsiniz.

İnternet üzerinden satın alınan ürünlerin iade prosedürü nedir?

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan magazamızın adresine Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Aynı zamanda web@konyalisaat.com.tr mail adresine iade bilgisi vermeniz gerekmektedir.

İnternetten aldığım ürünlerin iade/ değişimini mağazadan yapabilir miyim?

Tüm iade/degişim işlemlerinizi web@konyalisaat.com.tr adresine bilgi vererek mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağazalardan yapılan değişimlerde yeni alınan ürün fiyatı ile internet satış fiyatları farklılık gösterebilmekte olup mağaza satış fiyatı baz alınır.

Satın aldığım ürünün içinden çıkan Türkçe kullanım kılavuzu son derece yetersiz? Daha kapsamlı bir kullanım kılavuzu temin edebilir miyim?

KullanIm kılavuzları ürün için Sanayi Bakanlığı'ndan izin alan ithalatçı tarafından hazırlanmaktadır. Bu kılavuzun yeterli olmadığını düşünmeniz durumunda konu ile ilgili garanti belgesinde iletişim bilgileri bulunan ithalatçı firma ile iletişim kurmalısınız.