HAKKIMIZDA

Konyalı Saat1951 yılında Konya’da 'Şen Saatçi' adında tek bir mağaza ile temelleri atılan KONYALI SAAT, 2001 yılında 'Konyalı Saat Sanayi ve Tic. A.Ş.' ve 'Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.'nin ortaklığı ile kurdukları KONYALI-ERSA Mağazacılık A.Ş. ile bugün Türkiye'nin 8 farklı şehrinde 22 mağazası bulunan bir zincir haline gelmiştir.

Dünyanın en prestijli ve büyük saat marklarında Zenith, Movado, Nacar, Casio, Bulova, Suunto, Swiss Military, Bruno Söhnle, Ferre Milano, Pierre Cardin, Puma, Just Cavalli, Sector, Timberland, Reebok, Harley Davidson, Tacs ve Carrera 'Konyalı Saat Sanayi ve Tic. A.Ş.' ve 'Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.'nin distribütörlüğünde yetkili satış ve teknik servis garantisi altındır.

Satışını yapmakta olduğumuz Tissot, Seiko, Swatch, Lacoste, Raymonde Weil, Oris ve diğer tüm markalarımızda yetkili Türkiye distribütörlerinden ve yetkili ithalatçılarında tedarik edilerek %100 orijinal ürün garantisi ile satılmaktadır.

KONYALI SAAT’in misyonu, orta ve üzeri gelir grubundaki müşteri kitlesine, yüksek talebi olan ürünleri, uygun şartlarda sunmaktır.

Konyalı Saat, portföyünde bulunan tüm markaların orjinalliğini %100 garanti eder.