Saat Markaları :Bazı insanlar, aksesuar tercihlerinde klasik modelleri tercih edebileceği gibi sportif veya daha farklı tasarımlara sahip saat markalarını da tercih edebilir. Model ve tasarım konusunda en çok dikkat çeken ve beğenilen dünya markalarına ait saatler sizin için derlendi. İşte birbirinden şık tasarımlara sahip bazı saat markaları

  1. 1- Casio
  2. 2- Swatch
  3. 3- Citizen
  4. 4- Slazenger
  5. 5- Seiko
  6. 6- Tissot

Saat Markaları

Günümüzde hem kadın hem de erkekler için saat, bir zaman ölçerden öteye geçmiş ve bir aksesuar olma özelliğini göstermiştir. Kıyafeti tamamlayan, kişilerin tarzını yansıtan ve farklı teknolojik özelliklere sahip saatler, birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelirken, saatler aynı zamanda oldukça tercih edilen bir hediye seçeneği olma özelliğini göstermeye başlamıştır. İşlevsellik özelliği ve aksesuar olarak kullanımı arttıkça, saat markaları her sezon farklı modellerin yer aldığı seriler üretmeye başlamışlardır.

Kol saati, ilk üretiminden bu yana, hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçmediği aksesuarlardan biridir. 50 yılı aşkın süredir saat sektöründe yer alan Konyalı Saat, dünyaca ünlü saat markalarını müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Saat üretiminde en ileri durumda olan ülke İsviçre’dir. Dünya çapında üne sahip olan ülkenin markaları, zarif ve şık tasarımlarının yanı sıra sağlamlığı ve kalitesi ile dikkat çekerken, bu ülkeyi Japonya, Almanya, Amerika, İngiltere ve Fransa gibi ülkeler takip etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Saat Markaları

1951 yılında Konya’da bulunan Şen Saatçi adındaki mağaza ile saat sektörüne adım atan Konyalı Saat, yarım aşırı aşan tecrübesi ile günümüzde Türkiye’nin 16 ilinde 41 mağazası ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojinin gelişimine kayıtsız kalmayan firma, 2011 yılında online alışveriş mağazasını da müşterileri ile buluşturmuştur. Hem alışveriş sitesinde hem de tüm mağazalarında yer alan geniş ürün yelpazesinde 40’ı aşkın dünya çapında saat markaları yer almaktadır.

Essence, Balmain, Lacoste, Swatch, Rado, Quantum, Seiko gibi dünya çapında en çok tercih edilen markaların, yeni sezon ürünlerine yer verilen alışveriş sitesinde tüm ürünler % 100 orijinaldir. Koşulsuz iade ve ücretsiz kargo seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin esas alındığı hizmet anlayışına sahip firma, dünyaca ünlü saat markalarını müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.carpoint