MOVADO

Saat tasarımı ve zaman teknolojisi alanında 100’den fazla patent ve 200’den fazla ödüle sahip olan Movado, dünya çapındaki ünlü müzelerin zaman koleksiyonları arasında kalıcı bir yere sahiptir.

Zengin sanat mirası, tasarım yeniliği ve sanatla kurulan yakın ve kalıcı işbirliği, 1881’de İsviçre’de kurulan İsviçreli lüks saat markası Movado’nun marka değerini belirlemeye devam ediyor. Manası Esperanto dilinde “daima hareket eden” anlamına gelen ve isim babası Achille Ditesheim’ı haksız çıkarmayan Movado, tarihinde Polyplan ve Ermeto gibi iki unutulmaz saat tasarımını barındırsa da, efsanevi Museum serisi en çarpıcı koleksiyon olarak ön plana çıkıyor.

Movado’nun Museum serisi, kadrandan numaraları silen ve üzerinde güneşi sembolize eden tek bir altın nokta barındıran sade tasarımı ile saat dünyasında büyük yankı uyandırarak tarihe geçen bir başarıya sahip. 1947 yılında ortaya çıkan bu estetik tasarımın yenilikçi etkisi günümüzde de devam ediyor.

Konyalı Saat distribütörlüğünde lüks saat tutkunlarıyla buluşan Movado’nun koleksiyonu 20’den fazla serisi ile oldukça zengin içeriğe sahip. Spor giyinmeyi seven ve gösterişten vazgeçmeyenler için tasarlanan Museum Sport Chrono serisi, şıklığından taviz vermeyen lüks tutkunu erkekler için tasarlanan Sapphire Synergy serisi, hayatı önde yaşayan kadınlar için zarafet ve sadeliği modern çizgilerle buluşturan Concerto modeli öne çıkan tasarımlar olarak göz kamaştırıyor.

Paslanmaz çelik kasa, yansıma önleyici ve çizilmez safir cam, 30 metreye kadar su geçirmezlik ve İsviçre yapımı PVD kaplama gibi temel özelliklere sahip Movado saatleri sizin de zamanınızı belirlesin istiyorsanız tarzınıza uygun bir saati beğenip Konyalı Saat güvencesinde satın almak için hemen sepetinize ekleyin.