%24
1.377,00 TL 1.046,52 TL
%24
1.377,00 TL 1.046,52 TL

Kadın Güneş Gözlüğü

Kadın güneş gözlüğü, kullanıcıların gözlerini güneşin zararlı etkilerinden koruma amacı üretilen bir ürün olmasının yanı sıra, en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Günümüzde, bir gözlüğün güneş ışınlarına karşı koruma özelliğinin yanı sıra tasarımı da oldukça önemlidir. Bu ürünlerin ilk üretildiği dönemlerde, bayanlar sadece bir tane edinip amaca yönelik olarak kullanırken, şimdilerde güneş gözlükleri, hem yaz hem de kış aylarında kıyafeti tamamlayan, kişilerin tarzını yansıtan vazgeçilmez aksesuarlar haline gelmiştir.

Gözlük markalarının hızla artması, ürün tasarım çeşitliliğinin oluşması ve gözlük modasının ortaya çıkması ile bayanlar farklı kombinleri için farklı gözlükler edinmeye başlamışlardır. Klasik bir kıyafet ile kullanılan ürün farklı olurken, spor sırasında ya da gündelik yaşamda kullanılan gözlük farklı tarza ve özelliklere sahip olmaktadır.

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Bayan güneş gözlüğü modelleri, her yaşa ve tarza hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Gözlük markaları, her yıl, sezon trendlerini takip ederek, klasik ve spor tarzların yanı sıra, kendi klasikleşen modellerinde de yenilikler yaratarak yeni seriler sunmaktadır. Birbirinden farklı renk, malzeme, cam ve şekilden oluşan gözlük modelleri bulunmaktadır. İnce detaylarla şıklığın yakalandığı çeşitlerin yanı sıra, taş ve boncuklarla süslenmiş, desenli ya da çarpıcı renge sahip dikkat çeken modeller de bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Tarzını yansıtmak isteyen bayanların farklı zevklerine hitap eden bu ürünler, bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasında ilk sırada yer alırken, yine de bu ürünlerin sağlık amacı ile kullanıldığı da unutulmamalıdır. Göz sağlığı için oldukça büyük önem taşıyan doğru ve kaliteli ürün seçimi, zevke göre model seçiminin önüne geçmelidir. Saat sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Konyalı Saat, her tarza hitap eden gözlük modellerinde müşterilerine kaliteli, markalı ve orijinal ürün seçenekleri sunmaktadır.


carpoint