İADE & İPTAL

-Hayır, üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Ayrıca indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için bülten formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
1. İade edilecek ürün/ürünler ile birlikte faturanızı tek bir pakete koyun. 2. Paketi MNG Kargoya "364368093" kargo kodu ile 30 iş günü içinde teslim edin. 3. İade yaptığınıza dair bilgileri ve iade sebebini [email protected] mail adresine gönderin.
• İade süresi kargonuz elinize ulaştığı andan itibaren 30 gündür.
• Ürünler kullanılmış, yıpranmış ya da yıkanmış bir şekilde distribütör firmaya ulaşır ise size ürün geri gönderilecektir. Bu durumda ücret iadesi yapılamaz.
-Faturanıza ulaşmak ile ilgili sorun yaşadıysanız aşağıdaki şekillerde talebinizi iletmeniz halinde üyelik mail adresinize faturanızın gönderimi yapılır.
o Ana sayfanın en alt kısmında yer alan “Bize ulaşın” butonu
-Mesafeli Satış Sözleşmesi kurallarına göre internetten satın alınan bir ürünü iade etme süresi 7 gündür. 7 günlük iade süreci ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. 7 günü geçtiğiniz taktirde iade yapılamaz. Ancak pandemi nedeniyle içinde bulunduğumuz dönem iade süresi 30 gündür.
- İade süreci aşağıdaki gibidir:
o Ürün satıcı firmaya ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
o Eğer ürün iade şartlarına uygun ise pandemi sebebiyle 30 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
o Eğer ürün iade şartlarına uygun değil ise adresinize geri gönderimi sağlanır ve ücret ödemesi yapılmaz.
• İade edilen ücretin hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız bankalar genellikle birkaç gün içerisinde hesabınıza yatırır. Banka kartlarında ise iade ücretinin hesabınıza yansıma süresi daha uzun olacaktır.
• Konyalı Saat’te taksitle yapılan alışverişlerin ücretini ilgili bankaya tek seferde ödemektedir. Bankanız bu ücreti kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade edecektir. Örneğin; 4 taksitle aldıysanız 4 ayda iadeniz tamamlanır.