Ferre Milano

"Modanın mimari” olarak anılan dünyaca ünlü İtalyan moda tasarımcısı Gianfranco Ferre’nin dünyaya kazandırdığı önemli markalardan biri olan Ferre Milano saat, İtalyan çizgilerini ve tecrübesini, İsviçre kalitesi ve gösterişiyle buluşturuyor.

Dünyanın en ünlü moda tasarımcılarından Christian Dior’la birlikte direktörlük yaptığı günden beri tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken ünlü İtalyan moda tasarımcısı Gianfranco Ferre, Ferre Milano markasını kurarak, adını tüm dünyaya duyurduğu markalara bir yenisini daha ekliyor. İncelikli tasarımları ve mimarlık geçmişinden hareketle “modanın mimarı” olarak tanınan Gianfranco Ferre, İtalyan üslubunu ve ince işçiliğini yansıtan tasarımlarıyla Ferre Milano’yu başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada tanınan bir marka haline getiriyor.

İncelikli ve göz kamaştıran tasarımlarıyla İtalyan çizgisini sürdüren Ferre Milano saat, kaliteli ve dayanıklı parçalarıyla İsviçre’de özel olarak üretiliyor. Böylece İtalyan modasını, tasarımını ve estetiğini, İsviçre’nin parlaklığı ve kalitesiyle buluşturan Ferre Milano saat; markadan, zarafetten ve lüksten vazgeçemeyen saat tutkunlarına sesleniyor. Her bir modeli özel olarak, uzun süren bir el işçiliği sürecinin ardından tasarlanan Ferre Milano saat; saatte parlaklık, gösteriş ve iddiadan vazgeçmeyen bir çizgiyi takip ediyor. Birbirinden özel Ferre Milano bayan saat modelleri ve geniş ürün yelpazesindeki Ferre Milano erkek saat modelleri ile her yaştan farklı zevklere sahip insanlara seslenmeyi başaran Ferre Milano saat, Türkiye’de de yıllardır aranan ve tercih edilen bir saat markası olma özelliği taşıyor.

Siz de ünü İtalya’yı ve İsviçre’yi aşarak bütün dünyaya yayılan Ferre Milano’nun orijinal ürünlerine, 1951’den bugüne saat sektöründe güvenin ve hizmetin adresi olan, Ferre Milano’nun resmi distribütörü Konyalı Saat güvencesiyle ulaşın. Tarzınıza en uygun Ferre Milano saati kategori sayfasından seçin, orijinal saatinize Konyalı Saat farkıyla kavuşun.


carpoint