%15
3.359,00 TL 2.855,15 TL
%10
4.680,00 TL 4.212,00 TL

Çift Saatleri

Çift Saatleri

Sevgilinize olan hislerinizin dışavurumunu etkileyici bir şekilde yapmanız duygularınızı anlatmak için önemlidir. Sevgilinizle geçirdiğiniz anların sizin için olan kıymetini aktarmak için birçok hediye seçeneği bulunsa da “zamanı paylaşmak” alacağınız saatle daha anlaşılabilir olacaktır. Hayatınızda size sevgisini bu denli özel sunan biri varsa dünyadaki en şanslı insanlardan biri olabilirsiniz.

Birlikte çift saati takmak eşsiz anlarınıza özellik katacaktır. Çift saatleri ile beraber stilinizde uyumu her anlamda yakalayabilir ve yansıtabilirsiniz. Hediye tercihinizde çift saati almakla her anı birlikte geçirmek istediğinizi de vurgulayabilirsiniz. Dakikaların eşsiz, saniyelerin değerli olduğunu anlatmak için; eşinize, sevgilinize alacağınız hediye çift saatler ile zamanınızı
daha anlamlı kılmak mümkün. Sevgiliniz ve sizin için seçilen özel çift saatler sevginizi yansıtacak, sevgiliye hediye seçenekleri hakkında bilgi almak için Konyalı Saate bekliyoruz.
 
Her insan hayatının bir noktasında illa ki bir anını hatırlamak istemiştir. Bu eşsiz anı yakalayarak alacağınız hediyeyi özelleştirmenizi mümkün kılıyoruz.Hem saate bakabilecek hem de her an sizi hatırlayacak olan sevgilinize, eşinize yapabilceğiniz jestlerden bir tanesi çift saat almak olacaktır.
 
Her anımızda yanımızda olan, kimi zaman başımızı yasladığımız bir omuz, kimi zaman neşemizi kahkahalarımızı ve hüznümüzü paylaştığımız   sevdiklerimize hediye seçmek her zaman kolay olmayabilir. Hediyeye karar verdiğimizde de hediye kadar önemli olan bir diğer konu ise sevdiğimiz insanlara söylediğimiz her söz özel ve güzel olmalı. 


carpoint