FİLTRELE

2.670,00 TL 2.136,00 TL
%20
2.670,00 TL 2.136,00 TL
%20

BALMAIN

Balmain kadın ve erkek modasının çağdaş trendlerini saatlerine taşıyarak zamanın kusursuz bir şekilde hayatınıza eşlik etmesiniz sağlıyor. Moda dünyasının önemli markalarından birisi olan Balmain, 1987 yılından bu yana, saatin ana vatanı İsviçre kalitesiyle üretilen saatleri sizlere sunuyor. Sadelikle şıklığı yanyana getiren Balmain aynı zamanda doğunun geleneksel motiflerini modern zamanlar ile bir araya getiren zengin tasarımlar yaratıyor.

Saatleriniz sadece özel günlerinizde ki şıklığınızın değil gündelik olarak giydiğiniz kıyafetlerin de uyumlu birer tamamlayıcısı olduklarında hayatınızda daha fazla yer tutmaktadır. Balmain saatler gerek gündelik kıyafetleriniz ve gerekse özel anlarınızda giymeyi tercih ettiğiniz klasik giyeceklerinizle birlikte hem zarafetinizin altını çiziyor hem de sergilediği uyumla hayatınızın ayrılma bir parçası haline geliyor. Farklı kasa tasarımları ile heyecan yaratan marka, birbirinden farklı pek çok deri kayışlı ve metal kordonlu modelleri ile de tercih edilebiliyor.

Modern, zarif çizgisi ve kalitesi ile zamanı kusursuz bir şekilde ölçen, tarzınıza ve şıklığınıza uygun Balmain saat modellerini ilgili kategoride inceleyebilir, 1951'den bu yana %100 orijinal ürün güvencesiyle hizmet veren Konyalı Saat mağazalarından tercih ettiğiniz modelleri seçebilirsiniz.